Menu

U10

Træningstider efterår 2017:
Mandag kl. 16.30-18.00: Røde Hus
Onsdag kl. 16.30-18.00: Røde Hus

Trænerteam

Træner
ingen pic
Brian Norby
Cheftræner
profil
Henrik Kibsgaard Kristensen
Assistent
profil
Søs Mørk Madsen

KampprogramU10 drenge 5-mands (08) 2-Efterårsserie 30/9 • Pulje 4

September 2017

Vallensbæk IF (2)
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Jyllinge FC (2)

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Gundsølille SGIF

Ølstykke FC (1)
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 1. runde • Pulje 2

November 2017

Brøndbyernes IF
5. nov
Kl. 15.00
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
5. nov
Kl. 15.36
Hjemme
Tune Hallen

BK Friheden

IF Skjold Birkerød (1)
5. nov
Kl. 16.12
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
5. nov
Kl. 16.48
Hjemme
Tune Hallen

Bagsværd BK

KampprogramU10 drenge 5-mands (08) 2 - 8. oktober • Pulje 9

Oktober 2017

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Melby Stadion

Melby-Liseleje IF

IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Spillet
Ude
Melby Stadion

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
Spillet
Hjemme
Melby Stadion

IS Skævinge

Nivå-Kokkedal FK
Spillet
Ude
Melby Stadion

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 3 .runde • Pulje 2

Januar 2018

IF Skjold Birkerød (1)
20. jan
Kl. 16.00
Ude
Taastrup Idrætshaller

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
20. jan
Kl. 16.36
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Bagsværd BK

BK Friheden
20. jan
Kl. 17.12
Ude
Taastrup Idrætshaller

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
20. jan
Kl. 17.48
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 2. runde • Pulje 2

November 2017

Hillerød Fodbold
25. nov
Kl. 15.00
Hjemme
Hedehushallen

Nødebo IF

Brøndbyernes IF
25. nov
Kl. 15.24
Ude
Hedehushallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
25. nov
Kl. 16.00
Hjemme
Hedehushallen

IF Skjold Birkerød (1)

BK Friheden
25. nov
Kl. 16.24
Ude
Hedehushallen

Hillerød Fodbold

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 4. runde • Pulje 2

Marts 2018

Nødebo IF
4. mar
Kl. 15.00
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 15.36
Hjemme
Tune Hallen

IF Skjold Birkerød (1)

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 16.12
Ude
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
4. mar
Kl. 16.48
Hjemme
Tune Hallen

BK Friheden