Menu

U13

Træningstider efterår 2017:
Mandag kl. 17.30-19.00: Bane 7
Onsdag kl. 17.30-19.00: Bane 3
Torsdag kl. 17.30-19.00: Bane 7 (U13-1)

Trænerteam

Cheftræner
profil
Peter Svane Rasmussen
Assistenttræner
profil
Jes Kristensen
Holdleder
profil
Kim Kranker
Træner
ingen pic
Tore Imingen
Assistenttræner
ingen pic
Jonas Munkholm
Assistent
ingen pic
Lisbet Hallengren Kristensen

KampprogramU13 Drenge 8-mands M (05) Efterår • Pulje 1

August 2017

Vallensbæk IF
UMH
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
28. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

RB 1906
September 2017

Slagelse B&I
3. sep
Kl. 12.00
Ude
Slagelse Stadion Kunst

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
9. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Hillerød Stadion

FFB

BK Avarta
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
23. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Hillerød Stadion

Hørsholm-Usserød IK

Hillerød Fodbold
24. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Benløse IF

Næstved I.F.
30. sep
Kl. 10.00
Ude
Næstved Stadion

Hillerød Fodbold
Oktober 2017

Solrød FC
8. okt
Kl. 12.00
Ude
Solrød Idrætscenter

Hillerød Fodbold

Ølstykke FC
25. okt
Kl. 18.00
Ude
Ølstykke Stadion Kunstgræs

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
28. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Himmelev-Veddelev BK
November 2017

Herfølge BK
5. nov
Kl. 11.00
Ude
Herfølge Stadion

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
12. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Nykøbing FC

KampprogramU13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 1

August 2017

Hillerød Fodbold
7 - 1
livescore
Hjemme
Hillerød Stadion

AB

Melby-Liseleje IF
26. aug
Kl. 11.15
Ude
Melby Stadion

Hillerød Fodbold
September 2017

Hillerød Fodbold
2. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Hillerød Stadion

VTF (Vejby/Tisvilde)

KBK Hillerød (2)
10. sep
Kl. 10.30
Ude
KBK Hillerød Øst-huset

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
16. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub

Hundested IK
20. sep
Kl. 18.00
Ude
Hundestedhallen

Hillerød Fodbold
Oktober 2017

Hillerød Fodbold
1. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Slagslunde-Ganløse IF

Helsinge Fodbold
6. okt
Kl. 17.30
Ude
Helsinge Stadion

Hillerød Fodbold

Hillerød Fodbold
12. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Store Lyngby IF

KampprogramU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 1

August 2017

Hillerød GI
1 - 1
Hjemme
Hillerød Stadion

Frem Hellebæk

Nivå-Kokkedal FK
23. aug
Kl. 19.00
Ude
Karsemosegård

Hillerød GI

Hillerød GI
30. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Værløse BK
September 2017

Gilleleje FK
6. sep
Kl. 18.00
Ude
Nellerupgård Stadion

Hillerød GI

Hillerød GI
14. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

FC Ballerup

Espergærde IF
20. sep
Kl. 18.00
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Hillerød GI
Oktober 2017

Hillerød GI
2. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

FIF, Hillerød

IF Skjold Birkerød
8. okt
Kl. 10.00
Ude
Birkerød Stadion

Hillerød GI

Hillerød GI
9. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Hillerød Stadion

Snekkersten IF

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

August 2017

Stenløse BK (1)
3 - 5
Ude
Stenløse Stadion

Hillerød Fodbold (M)

Hillerød Fodbold (M)
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Hillerød Stadion

FC Helsingør (Øst 1)

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

September 2017

Frederikssund FB (3)
5. sep
Kl. 18.30
Ude
Frederikssund Stadion

Hillerød Fodbold (3)